Верифікований профіль
11
Місяців досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Меридіан
    507 600 $
    4 000 $/м²

    Торговиця вул., 19

    приміщення вільного призначення
    127 м²
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж фасадного комерційного приміщення у сучасному житловому комплексі Central Hall по вул. Торговиця. Приміщення розташоване на 1 поверсі 10-поверхового житлового будинку. Загальна площа — 126,9 кв.м. Фасадне розташування та великі панорамні вікна забезпечують максимальну видимість для бізнесу та великий потік природного світла. Планування open space дозволяє легко адаптувати простір під будь-який вид діяльності: магазин, салон, офіс, медичний центр, шоурум або інший комерційний проєкт. Основні переваги: фасадне приміщення панорамні вікна 1 поверх вільне планування (open space) новий сучасний житловий комплекс перспективна локація з активним трафіком Ціна — 4000 $ за кв.м. Ключі на рука...
    Рієлтор
  • Меридіан
    346 000 $
    2 205 $/м²

    Юліана Опільського вул., (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    ЖК Домініканський
    приміщення вільного призначення
    157 м²
    1 міс. тому
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: